Obchodní zástupce pro CRAFT východ Slovenska

JSME RODINA VAVRYS SE SPORTOVNÍM DUCHEM

Nepokradeš, sedmé přikázání z desatera. Krást se nemá. Tak určitě. My Tě ale potřebujeme a proto nemáme jinou možnost…

Hledáme zkušené obchodní zástupce pro východ Slovenska. Měl bys mít zkušenosti s maloobchodním prodejem, ale hlavně bys měl(a) mít charisma a musíš umět předat dál pozitivní energii. Dostaneš do správy „hračky“, které mají rozvíjet sportovní prostředí, mají umocnit aktivním lidem sportovní zážitek a umožnit posouvat jejich životy k různým aktivitám. Nepotřebujeme korporátního tabulkového úředníka, ale zkušeného matadora, pro kterého je sport součástí životního stylu. Budeš spravovat rozsáhlý region, od malých podhorských prodejen, přes multisportovní síťové obchody až po vymazlené sportovní speciálky.

Dostaneš auto, počítač, telefon a zbytek je na tobě. V zázemí budeš mít „jaderný reaktor“, který je potřeba živit kreativou. Nestojíme na místě, náš úkol je neustálý rozvoj maloobchodu a inspirace, do tohoto týmu musíš zapadnout. Nepotřebujeme leklou rybu, která nemá žádné vize, plány, cíle, nápady a čeká jen na zadání. Stejně jako v tréninku - sestavíš si plán, s poctivostí, odhodláním a pevnou vůlí se pustíš do tvrdé práce. Samostatně, cílevědomě, sebevědomě. Kvalitní trénink přináší výsledky. Poznáš řadu zajímavých lidí u nás i v celé Evropě a když budeš šikovný(á), vyděláš si nadstandardní peníze.

Pokud tě tahle nabídka zaujala, neváhej a pošli své CV a motivační dopis na mail martin.marek@vavrys.cz

KONTAKTNÍ OSOBA
Martin Marek
VAVRYS CZ s.r.o.
Hradištko 882
763 26 Luhačovice
Máte zájem o toto místo?
Vyplňte krátký formulář níže. Naše personální oddělení se Vám co nejdříve ozve.
 
Ke správě a zpracování Vašich osobních dat přistupujeme zodpovědně podle platných právních předpisů a nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů. Správcem osobních údajů je společnost VAVRYS CZ s.r.o., Uherskobrodská 983, 763 26 Luhačovice, IČ: 41601319, DIČ: CZ41601319. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně (dále jen „Vavrys CZ“).
Na této korespondenční adrese a také na e-mailu gdpr@vavrys.cz můžete kontaktovat osobu pověřenou dohledem nad bezchybným nakládáním s osobními údaji. Veškeré poskytnuté materiály (životopis, motivační dopis a jiné) slouží pouze k personálním účelům a budou zpracovány v souladu s veškerými legislativními a interními normami společnosti VAVRYS CZ s.r.o.