Inov-8

BĚŽECKÁ OBUV, OBLEČENÍ A DOPLŇKY
Inov-8
2003
Britská běžecká a fitness obuv, oblečení a doplňky. Od počátku v roce 2003 je INOV-8 obdivovanou značkou především v oblasti trailového běhu.
galerie: inov-8
GRIP
Značka založená v roce 2003 ve Velké Británii se specializuje na vývoj a výrobu běžecké obuvi pro silniční běh, cross, trail, ale také pro orientační běh, triatlon a fitness. Za svoji desetiletou historii se stala lídrem ve svém oboru nejen ve Spojených státech a Evropě, ale po celém světě. Obuv Inov-8 se vyznačuje lehkou a ergonomickou konstrukcí, která pomáhá běžcům rozvíjet co nejpřirozenější styl běhu. Na jejich vývoji a testování se podílejí špičkoví mezinárodní sportovci.
Cílem značky INOV-8 není vyrábět univerzální boty, které budou mít průměrné vlastnosti na různých površích a podmínkách. Chceme a budeme i nadále vyrábět běžeckou obuv cíleně určenou pro daný povrch, do daných podmínek a při správném zvolení úrovně tlumení pak může zákazník získat špičkově funkční výrobek, se kterým bude výsostně spokojen. Špičkový nadčasový design je naprostou samozřejmostí. 
 
Máte zájem stát se prodejcem?
Vyplňte krátký formulář níže. Naše obchodní oddělení se Vám ozve hned, jak to bude možné.