Ambasador/obchodní zástupce pro CRAFT teamsport

JSME RODINA VAVRYS SE SPORTOVNÍM DUCHEM

Na začátku jsme přišli s funkčním prádlem, dali jsme světu dodnes užívaný systém 3 vrstev a dodnes si tohle rodinné stříbro hýčkáme a rozvíjíme dále. Ryzí sport, při kterém se řádně zapotíš, který tě posouvá dál, posunul dále i nás. Skandinávie dala světu lyže a běžecké lyžování, a proto kolekce funkčního oblečení pro xc byla logickým krokem dalšího rozvoje značky. Spolupráce s mnoha repre výběry si vyžádala další kolekce, tentokrát pro letní přípravu. Nastal čas pro čistě běžeckou kolekci a dynamicky se rozvíjí cyklistika na všech výkonnostních úrovních.

Je nás už několik generací, nově nastupující vlna si vyžádala další trend, funkční oblečení pro všechny fitness aktivity a Spartan. Pro běžeckou část sportující populace představujeme běžeckou obuv, propojujeme maximální funkčnost s atraktivním designem…

Chceme jít ale ještě dál, a proto potřebujeme tebe! Neprodáváme stupidní pojistky, alkohol nebo cigarety. Našim cílem je motivovat ostatní k aktivnímu způsobu života, sportu a udržitelným hodnotám. Protože je funkční prádlo základ pro každý sport, chceme nabídnout naši filosofii i tradičním kolektivním sportům. Dnes máme kompletní řešení týmového a firemního oblečení pro všechny fotbalové, florbalové, volejbalové, házenkářské a atletické kluby. Dres, štulpny, kraťasy, bunda, mikina, tepláky, parka pro trenéra a maséra, boty,… prostě všechno pro klub.

S novým rokem přichází nové výzvy, můžeš tady být u zrodu naší nové sekce.

S novým projektem je vždy spojena velká dávka nové energie, hezká práce, která nabídne široký prostor pro vlastní realizaci, setkání se zajímavými a inspirativními lidmi ze sportovního světa.

Hledáme ambasadora/obchodního zástupce pro CRAFT teamsport s působností po celé ČR a SK. Dostaneš auto, počítač, telefon a zbytek je na tobě. Čistý list papíru. Stejně jako v tréninku - sestavíš si plán, s poctivostí, odhodláním a pevnou vůlí se pustíš do tvrdé práce. Budeš jezdit, poznávat. Kvalitní trénink přináší výsledky. Poznáš řadu zajímavých lidí u nás i v celé Evropě a když budeš šikovný(á), vyděláš si nadstandardní peníze.

Pokud tě tahle nabídka zaujala, neváhej a pošli své CV a motivační dopis na mail iva.vavrysova@vavrys.cz.

KONTAKTNÍ OSOBA
Iva Vavrysová
HR konzultant
VAVRYS CZ s.r.o.
Hradištko 882
763 26 Luhačovice
Máte zájem o toto místo?
Vyplňte krátký formulář níže. Naše personální oddělení se Vám co nejdříve ozve.
 
Ke správě a zpracování Vašich osobních dat přistupujeme zodpovědně podle platných právních předpisů a nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů. Správcem osobních údajů je společnost VAVRYS CZ s.r.o., Uherskobrodská 983, 763 26 Luhačovice, IČ: 41601319, DIČ: CZ41601319. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně (dále jen „Vavrys CZ“).
Na této korespondenční adrese a také na e-mailu gdpr@vavrys.cz můžete kontaktovat osobu pověřenou dohledem nad bezchybným nakládáním s osobními údaji. Veškeré poskytnuté materiály (životopis, motivační dopis a jiné) slouží pouze k personálním účelům a budou zpracovány v souladu s veškerými legislativními a interními normami společnosti VAVRYS CZ s.r.o.