vert_spacer.gif, 61B
V úterý 22.3. byla médiím představena nová kolekce značky Craft pro sezónu jaro/léto 2011 a to za přítomnosti těch nejlepších českých sportovců, kteří jsou tvářemi kampaně „Nejlepší oblékají prádlo Craft“ pro následující letní sezónu. O své zkušenosti s funkčním prádlem Craft i dalšími plány se podělil Lukáš Bauer, nejlepší český běžec na lyžích, který letos obsadil 4. místo v celkovém hodnocení SP. Tereza Huříková, česká bikerka, která
v letošním roce přesedlala do nové cyklistické stáje Central Haibike Profi Team a je tváří nových sportovních podprsenek Craft. Do skupiny těch nejlepších českých sportovců nově přibyl Filip Ospalý, český triatlonista, který se letos umístil v anketě Triathlete Of The Year mezi třemi nejlepšími triatlonisty světa v kategorii olympijský triatlon. Mezi sportovci nechyběl ani Honza Kopka, extrémní biker, který představil zbrusu nový závod 1000 miles Trans Czecho-Slovakia, jež bude mít premiéru letos v červenci. Z Nového Zélandu na chvilku odskočil i Honza Lásko, extrémní kanoista, další ze sportovců letní kampaně Craft, aby seznámil přítomné se svými plány a ambicemi v letošní sezóně.

V samotném závěru tiskového setkání informoval jednatel společnosti Vavrys CZ s.r.o. pan ing. Petr Vavrys o otevření nové specializované prodejny Vavrys, která byla téhož dne slavnostně otevřena na adrese Praha 5, Lidická 32.

Zúčastněným médiím děkujeme za účast a sportovcům pevné zdraví a hodně úspěchů v následující sezóně.
 


-MH-

 
left_down.gif, 80B right_down.gif, 78B
  Craft   Didriksons 1913   Inov-8    Katalogy ke stažení