vert_spacer.gif, 61B

Značky

Společnost Vavrys CZ zastupuje na českém a slovenském trhu několik pečlivě vybraných značek z oblasti sportovního a outdoorového vybavení. Všem našim značkám je společná vysoká kvalita provedení a špičková pověst mezi uživateli na celém světě. Většina těchto značek má svůj původ ve Švédsku, kde jsou všechny výrobky vyvíjeny a v tvrdých skandinávských podmínkách také testovány. Švédsko je krásná země plná lidí nadšených pro sport a pobyt v přírodě, kteří přenášejí své nadšení i do vybavení, jež sami vyrábějí.
Craft
Jedna z předních firem vyrábějících funkční prádlo a sportovní oblečení. Ve světě sportu je Craft znám nejen svým komfortním funkčním prádlem, které vyvíjí již od 70. let 20. století, ale i dalšími vrstvami sportovního oblečení. Craft byl vůbec prvním iniciátorem celého systému oblékání ve třech na sebe navazujících vrstvách, které chrání organismus před nepřízní počasí i v náročných klimatických podmínkách. Kolekce značky Craft je postavena především na bohaté nabídce funkčního prádla, druhé vrstvy a kompletní sady oblečení pro běžecké lyžování, běh a cyklistiku.
Didriksons1913
Didriksons 1913 – švédský specialista na odolné oblečení do deště, bláta, sněhu i větru. Začínal v roce 1913 jako výrobce nepromokavých obleků pro rybáře a námořníky, z čehož vznikla dnešní Rain kolekce. Vyhlášené je také dětské oblečení, které umožňuje dětem hrát si venku bez ohledu na počasí (a bez obav rodičů z nachlazení). Oblíbené jsou také kolekce Outdoor, Street, Golf a Hunting. Didriksons 1913 – počasí není důvod.
Inov-8
Firma Inov-8 se specializuje na výrobu krosové obuvi a doplňků ke krosům, maratonům a horským běhům. Tento typ obuvi se svým pojetím liší od většiny běžeckých bot; vysoká úroveň tlumení při běhu v terénu obvykle není žádoucí, naopak je důležitý jistý a účinný odraz na měkkém, kluzkém či mokrém povrchu. Z nabídky Inov-8 je proto možno vybírat boty s různou mírou tlumení odpovídající požadavkům různých běžeckých disciplín a terénů, ale vždy s kvalitní a důmyslně propracovanou podrážkou. Všechny produkty značky Inov-8 jsou vyrobeny za pomoci nejnovějších technologií, aby byla zajištěna co nejlepší odolnost i při používání v náročných podmínkách.
Silva
Švédská firma Silva je výrobcem přístrojů pro pobyt v přírodě – kompasů, krokoměrů, čelových lamp, přenosných meteostanic, dalekohledů, solárních panelů apod.
Filozofie Silvy je charakterizovaná heslem „Get out there“; pomáháme vám tedy dostat se tam, kam potřebujete. Ať už najít správnou trasu s použitím přesného kompasu, vidět na cestu díky výkonné čelovce nebo podpořit rozumné hubnutí a zdravý životní styl pomocí krokoměrů.
Vavrys
Funkční prádlo a ponožky. Široký sortiment funkčních ponožek vznikl na základě skandinávských technologií a vlastního dlouhodobého vývoje. Nabídka značky VAVRYS pro orientační sporty zahrnuje výrobu klubových dresů a overalů, speciální terénní obuvi a vybavení pro organizátory závodů.
Hestra
Špičkové švédské rukavice pro sjezdové lyžování a další zimní aktivity. Hestra kombinuje tradiční přírodní materiály s moderními technologiemi a ruční výrobou. Je autorem několika světových patentů pro výrobu profesionálních rukavic nejen pro sportovní účely.
Lillsport
Rukavice pro běžecké lyžování a turistiku od švédské rodinné firmy, která je vyhlášená téměř ruční výrobou a výjimečnou kvalitou a trvanlivostí. Na rukavice Lillsport proto vsadili i nejlepší lyžaři Švédska, Norska či Itálie.

Orienteering

Již téměř 20 let vyrábíme klubové oblečení pro orientační běžce. V posledních několika letech jsme výrazně inovovali naši nabídku o funkční kolekci dresů VRC, stabilizovali jsme naši výrobní kapacitu a výrazně rozšířili naše zastoupení v dnes již 32 zemích světa. Více...
left_down.gif, 80B right_down.gif, 78B
  Craft   Didriksons 1913   Inov-8    Katalogy ke stažení