vert_spacer.gif, 61B

OBLÉKÁME

Nejlepší čeští sportovci oblékají prádlo CRAFT

Nezáleží, jestli jste mistr světa nebo sportujete jen pro zdraví a radost z pohybu. Craft je správná volba pro všechny, kdo to se svým rozhodnutím věnovat se sportu myslí vážně.
Značku Craft si jako nejvhodnější funkční prádlo a oblečení pro své sportovní výkony zvolili mezi miliony uživatelů
na celém světě i nejlepší čeští a slovenští sportovci.
 
Lukáš BAUER

Nejlepší český reprezentant v běhu na lyžích. V sezóně 2007/2008 suverénně vyhrál Tour de Ski a Světový Pohár v běhu na lyžích 2007/2008. Svůj triumf na Tour de Ski pak zopakoval i v sezóně 2009/2010. Další ocenění získal na zimních olympijských hrách v Turíně – 2. místo na 15 km klasicky a následně 3. místo ve štafetě 4 x 10 km na zimní olympiádě ve Vancouveru. V rámci tréninkové přípravy běhá a v létě jezdí i závodí na kole.
Pro Lukáše Bauera je používání kvalitního funkčního prádla důležitým předpokladem k dosahování těch nejlepších výsledků. V letošní sezoně testuje nový typ vysoce funkčního a technického modelu Craft Concept Piece z řady Craft Zero Extreme.
Aktuality z dění běžeckého lyžování kolem Lukáše Bauera můžete sledovat na www.lukasbauer.cz.

 
Tereza HUŘÍKOVÁ

Úspěšná česká bikerka. Dvojnásobná juniorská Mistryně světa.
Několik let působila v reprezentačním týmu ČS MTB Team, kde dosáhla skvělých mezinárodních výsledků, nejdříve v kategorii juniorek, jako dvojnásobná Mistryně světa, poté v kategorii U23 a ELITE.
Od letošního roku působí v novém mezinárodním cyklistickém týmu TREK LORCA Taller dell Tiempo racing team, se sídlem ve španělské Lorce.
V rámci tréninkové přípravy se ráda vrací k běžeckému lyžování, ale není jí cizí ani fitness. Funkční prádlo Craft používá od svých juniorských let a vždy byla spokojena s jeho kvalitou, funkčností, ale i komfortem nošení a designem.
Více ze sportovního života Terezy naleznete na www.terezahurikova.com.

 
Filip OSPALÝ

Nejlepší český triatlonista. Triatlonu se věnuje od roku 1992. Letos získal ocenění v celosvětové anketě Triathlete Of The Year a stanul mezi 3 nejlepšími triatlonisty světa.
Mezi Filipovy největší úspěchy patří 2. místo Ironman 70.3 World Championships 2010 či celkový vítěz Life Time Fitness Triathlon Series Race To The Toyota Cup 2010. Na OH v Pekingu 2008 se umístil na 20. místě a letošní sezóna bude samozřejmě patřit k té nominační pro LOH 2012 v Londýně.
Letošní sezónu zahájil 3. místem v závodě Nautica South Beach Triathon a následně 1. místem v závodě na Floridě St. Anthony Triathlon v St. Petersburgu.
Aktuální dění ze světa triatlonu sledujte na www.ospaly.cz

 
Jan KOPKA

Biker, kterému jsou limity vlastních možností obrovskou výzvou.
Tradiční účastník bikemaratonů jde z extrému do extrému. Před lety se stal prvním Čechem, který absolvoval australskou Crocodile Trophy, etapový bikový podnik prašnou, vyprahlou buší za až padesátistupňových veder. Ochutnal též MTB závod Transalp Challenge s celkovým převýšením více než 20 kilometrů a také nejdrsnější bikový závod planety Iditarod Trail Invitational. Letos doplnil sbírku extrémních bikových závodů o Mongolia Bike Challenge.
Věnuje se především sněžnému bikování a to nejen v českých horách, ale zejména v ledem a sněhem pokrytém Laponsku. Kvalitní a funkční prádlo je pro jeho extrémní aktivity nutností, snad právě proto dává přednost Craftu.
Aktuální zprávy z expedic na jeho www.jankopka.cz.

 
Radek JAROŠ

Známý český profesionální horolezec. Českou vlaječku vynesl na některý ze čtrnácti nejvyšších světových vrcholů už jedenáctkrát devětkrát, čímž se nemůže pochlubit žádný jiný český horolezec a jen málo zahraničních. Už při prvních expedicích si oblíbil termoprádlo Craft a zůstává mu věrný dodnes. Přestože ho různé firmy nechávaly testovat všechny možné technologie, zatím neměl důvod to měnit. A on sám nejlépe ví, jak je v extrémních podmínkách ve výšce kolem osmi tisíc metrů kvalitní termoprádlo důležité.
Jeho největším letošním úspěchem byl double výstup na Gasherbrum I a Gasherbrum II v srpnu letošního roku.

Aktuální zprávy z expedic i sportovního života Radka Jaroše najdete na jeho www.radekjaros.cz.

 
Jan LÁSKO

Jan „Zajíc“ Lásko, jeden z nejlepších extrémních kajakářů na světě a reprezentant ve vodním Freestyle.
Často trénuje na Novém Zélandu, kde jako první na světě sjel za nejvyššího vodního stavu vodopády Huka Falls, což zatím považuje za svůj největší úspěch. Kromě trénování se Honza aktivně podílí na vývoji novozélandských lodí Bliss Stick. Je věčným cestovatelem a pro své expedice si vybral právě funkční prádlo Craft, které mu zajistí za všech okolností komfort a funkčnost, což je při jeho extrémních cestách více než důležité.
Honza Lásko se kromě kajakingu věnuje fotografii a publikování svých textů v tištěných médiích doma i ve světě. Pravidelně se prezentuje v časopisech s vodáckou a outdoorovou tématikou. Je zván na filmové a cestovatelské festivaly, prezentuje se společně s teamem WW8 expedition group.

 
Ondřej BANK

Nejúspěšnější český sjezdař. K jeho největším úspěchům patří 6. místo v kombinaci na ZOH v Turíně a 7. místo v superkombinaci na ZOH ve Vancouveru.
Ondřej Bank se rozhodl pro používání termoprádla Craft nejen pro jeho funkčnost, ale zejména pro vysokou elasticitu
a tvarovou stálost, která je při použití pod těsnou závodní kombinézu nutností.
K jeho největším zálibám patří kromě lyžování tenis a golf.

Ondrův blog, aktuality, seznam závodů, fotogalerii a jiné najdete na www.ondrejbank.cz/


 
left_down.gif, 80B right_down.gif, 78B
  Craft   Didriksons 1913   Inov-8    Katalogy ke stažení